DIY – kompozycja jesienna w dyni w 3 krokach

20 październik, 2016

W październiku dynia ma bez wątpienia swoje przysłowiowe 5 minut. Jest niekwestionowaną królową jesieni. Z radością przyznajemy, że od kilku lat jest tak popularna, że możemy ją spotkać niemal na wszystkich targach, bazarach i w osiedlowych warzywniakach. Jej odmiany różnią się nie tylko wyglądem, ale i smakiem oraz zapachem. Coraz częściej jest składnikiem jesiennych potraw a także służy nam jako lampion na Halloween. Ale my dziś zachęcamy do innego wykorzystania. Kwiatowa kompozycja jesienna w dyni to strzał w dziesiątkę

kompozycja kwiatowa z dynią

więcej »


Trendy funeralne, czyli wiązanki na Wszystkich Świętych i nie tylko

18 październik, 2016

Kwiaty towarzyszą nam we wszystkich ważnych momentach. Dbamy o nie, gdy świętujemy kolejne urodziny lub gdy bierzemy ślub. Ale są też istotne, gdy ktoś z naszych bliskich umiera i gdy później odwiedzamy jego grób na cmentarzu. Ta część florystyki nazywa się florystyką funeralną i jeszcze do niedawna nie poświęcano jej zbyt wiele uwagi. Jej temat zazwyczaj porusza się w kontekście zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych, lecz my dziś chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że tematyka kompozycji funeralnych jest czymś, z czym obcujemy na co dzień. Przecież nie tylko od święta dbamy o nagrobki naszych bliskich zmarłych. Pokażemy więc, jak wiele jest alternatyw dla dobrze znanej chryzantemy doniczkowej.

Wiązanki na Wszystkich Świętych

więcej »


Zrób STYLOWE ZAKUPY w Euroflorist!

6 październik, 2016

Uwielbiasz zakupy, śledzisz portale rabatowe i z nutką ekscytacji wyszukujesz informacje o najnowszych promocjach? Jeśli tak, przygotowaliśmy coś właśnie dla Ciebie! Dołącz do największej akcji rabatowej STYLOWE ZAKUPY i wykorzystaj aż 20% zniżki na bukiety i kompozycje kwiatowe.

stylowe zakupy więcej »


Euroflorist jedną z najbardziej inspirujących firm w projekcie PayU #eCommerce10

1 wrzesień, 2016

Sukces w branży eCommerce to marzenie każdego start-up’u. Jak przekłuć plany w rzeczywistość, po jakie narzędzia sięgnąć i z jakimi firmami podjąć współpracę? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w projekcie #eCommerce. PayU postanowiło opisać przykłady firm, które w swoich branżach są liderami i każdego dnia wyznaczają nowe trendy. Jest nam bardzo miło, że Euroflorist jest jedną z takich inspirujących firm.

PayU

więcej »


Najpiękniejsze kwiatowe kompozycje na balkon

29 sierpień, 2016

Mieszkacie w bloku lub kamienicy i marzycie o pięknym kwiatowym ogrodzie? Nic straconego! Jeśli macie balkon lub taras, pomożemy Wam przemienić go w zieloną dżunglę i podpowiemy, które kwiatowe kompozycje na balkon zaprezentują się na nim najlepiej. Aby każdy znalazł coś dla siebie, zachęcamy Was do urządzenia balkonu w konkretnym stylu. To najprostszy sposób, aby w 5 minut znaleźć się w pachnącej Prowansji lub w kraju kwitnącej wiśni.

kwiatowe kompozycje na balkon

więcej »


Kwiaty na tort – upiecz ciasto i ozdób je kwiatami!

15 sierpień, 2016

Czy wiecie, że sierpień to miesiąc, w którym niektórym największa liczba ilość osób? Słoneczna pogoda i wakacyjna beztroska sprawiają, że w sierpniu jeszcze chętniej spotykamy się z rodziną i znajomymi, po to by wspólnie świętować urodziny lub imieniny. Coraz popularniejsze są też przyjęcia organizowane w ogrodach. Dlatego, aby spotkania z bliskimi były jeszcze milsze, pomożemy przygotować Wam przepyszne ciasto. Wpadliśmy też na pomysł, aby położyć owoce i kwiaty na tort!  Dzięki temu urodzinowy stół będzie wyglądał jeszcze bardziej kwitnąco!

kwiaty na tort

więcej »