15 stycznia to Dzień Tulipana! Zobacz 10 promocji, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

12 styczeń, 2013
Oceń ten artykuł

W najbliższy wtorek, 15 stycznia już po raz trzeci w sieci EuroFlorist będziemy obchodzić Dzień Tulipana. Gdy trzy lata temu zastanawialiśmy się, czy świętowanie Dnia Tulipana to dobry pomysł, nasze wątpliwości rozwiali fani naszego konta na Facebooku. Niebywale liczna grupa przyznała się do tego, że to właśnie tulipany są ich ulubionymi kwiatami i z utęsknieniem  czekają na te kilka miesięcy, kiedy będą są one dostępne w sprzedaży. Później wszystko potoczyło się  momentalnie – promocje, banery, informacje w naszym wewnętrznym biuletynie.

Inaczej nie mogło być i w tym roku. Jeżeli jeszcze wahacie się czy warto świętować Dzień Tulipana powiadomcie Waszą rodzinę, znajomych, klientów w kwiaciarniach i wspólnie prześledźcie  10 argumentów przemawiających za tym, że WARTO! :)

W tym roku przygotowaliśmy dla Was:

  • 1. Bogatą i atrakcyjną cenowo ofertę tulipanowych bukietów w naszej kwiaciarni internetowej www.twojekwiaty.pl !

Żółte, czerwone, białe, fioletowe – bogactwo ich kolorów sprawi, że nawet w najmroźniejszy zimowy dzień uda się Wam wyczarować na twarzach Waszych bliskich promienny uśmiech. A przecież w dawaniu kwiatów chodzi głównie o emocje!

Czy wiedzieliście o tym, że 2008 roku Jan Ligthart wyhodował w Holandii odmianę, która nazwał na cześć Marii Kaczyńskiej, a tulipan strzępiasty to jeden z najtrwalszych gatunków tego rodzaju? Jeżeli nie, czym prędzej prześledźcie naszą witrynę pełną tulipanowych ciekawostek!

  • 3. Licytację Bukietu 35 Kolorowych Tulipanów w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy!

Dołączcie do licytacji, z której cała kwota zostanie przeznaczona na cel tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Wysyłając taki bukiet nie tylko sprawicie niespodziankę obdarowanej osobie, ale i wesprzecie szczytny cel. Podsumowując – zakup tego bukietu, to gest, który liczy się podwójnie!

  • 4. Tulipanowe Facebook Offers – czyli aż 25% rabatu na bukiet 35 Kolorowych Tulipanów!

Nie zapomnieliśmy także o naszych fanach na Faceboku. Niemal od początku nowego roku dzielimy się z nimi ciekawostkami o tulipanach, podsuwamy piękne fotografie i rozdajemy rabaty J Gwarantujemy, że bukiet tulipanów wysłany 15 stycznia będzie strzałem w dziesiątkę!

  • 5. Konkurs na fanpage’u Euroflorist na Facebooku!

Nie zapomnieliśmy też o pozycji obowiązkowej na liście promocji organizowanych podczas obchodów każdego święta, czyli o konkursie! A że lubimy spełniać marzenia naszych fanów, daliśmy Im jeszcze szansę wybrania kwiatowej nagrody. Właśnie sprawdziliśmy wszystkie komentarze i na tę chwilę prowadzi duży bukiet żółtych tulipanów. Śledźcie uważnie nasz fan page we wtorkowy poranek – konkurs pojawi się jak tylko przybędziemy do biura!

  • 6. Wideoporady dotyczące pielęgnacji tulipanów!

Jeżeli jeszcze nie odwiedziliście naszego serwisu www.kwiatoweporady.pl teraz macie do tego kolejny powód! Znajdziecie tam wideoporady z mnóstwem profesjonalnych, lecz prostych zarazem porad dotyczących promocji ciętych tulipanów. Dzięki stosowaniu się do tych rad, tulipany zachowają świeżość na dłużej.  Więcej znadziesz na http://kwiatoweporady.pl/?p=329.

  • 7. Artykuł ilustrowany pięknymi fotografiami z tulipanowymi dekoracjami!

W poniedziałek rano na naszym blogu znajdziecie kolejny wpis pełen tulipanowych inspiracji. Duża dawka oryginalnych bukietów kompozycji czy dekoracji idealnych na przyjęcie. Mamy nadzieję, że przekonamy Was do tego, że tulipany to kwiaty, które sprawdzą się zarówno w roli prezentu na każda okazję jak i uniwersalnej dekoracji.

  • 8. Tulipanowy Mailing do wszystkich naszych Klientów!

Gdy wielkimi krokami zbliża się godna uwagi okazja, śpieszymy o tym donieść naszym Klientom. Nie inaczej było tym razem. 10 stycznia na skrzynkę każdego z nich wpadła kolorowa wiadomość przypominająca o kwiatowym evencie. Ci, którzy wciąż nie mogą się zdecydować jaki bukiet tulipanów wysłać Bliskim w mailingu znajdą kilka bestsellerowych podpowiedzi.

  • 9. Kolorowe woblery z tulipanami we wszystkich naszych kwiaciarniach!

Nie zapomnieliśmy też o elemantach promocyjnych w sieci naszych kwiaciarń. Nielam we wszystkich punktach znajdziecie kolorowe, przyciągające wzrok woblery, które zachęcają do kupna tulipanów. Szukajcie ich w pobliżu kasy – nie przejdziecie wobec nich obojętnie ;)

  • 10. Promocje w naszych stacjonarnych kwiaciarniach!

Cały czas dostajemy od naszych kwiaciarń informacje, że 15 stycznia i u nich tego dnia obowiązywać będą tulipanowe promocje. Bądźcie czujni!

Nie dajcie się dłużej przekonywać i 15 stycznia przyłączcie się do wspólnego świętowania Dnia Tulipana!

 

Komentarz