Boże Narodzenie tuż tuż… Czas na świąteczne dekoracje!

5 grudzień, 2008
Boże Narodzenie tuż tuż… Czas na świąteczne dekoracje! 3.00/5 (60.00%) 2 głosów

Boże Narodzenie wymaga specjalnej atmosfery. Dzięki kwiatowym dekoracjom możesz ją stworzyć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy udać się do kwiaciarni, miejsca gdzie czeka na Ciebie mnóstwo gwiazdkowych inspiracji. Oprócz kwitnących gwiazd betlejemskich, zielonych cyprysów możesz znaleźć jeszcze więcej pomysłów na dekoracje biura, recepcji lub Twojego biurka.  Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Stroiki adwentowa są coraz bardziej popularne. Możemy nimi dekorować stoły już od początku grudnia. Będą przypominały nam o nadchodzących Świetach!

Aranżacje z hiacyntów i fiołków idealnie nadają się na świąteczną i zimową dekorację. Czerwień i zieleń nie są już jedynymi kolorami, po które należy sięgać podczas Bożego Narodzenia. Warto skorzystać z tonacji deyktowanej przez nowe trendy Bajkowej Krainy.

Amarylis to piękny kwiat. Szczególnie doceniamy go właśnie podczas Świąt. Idealnie komponuje się z gałązkami jodły, świerku czy sosny. Dodatkowo możemy zawsze wzbogacić go o inne elementy na przykład bombki. Kolejna kompozycja, którą możemy polecić na świąteczna dekorację biura.

Komentarz