Bukiet zaręczynowy – jakie kwiaty wybrać dla ukochanej?

9 marzec, 2017
Bukiet zaręczynowy – jakie kwiaty wybrać dla ukochanej? 5.00/5 (100.00%) 1 głosów

Wybór pierścionka już za Tobą. Stolik w eleganckiej restauracji zarezerwowany. Ostatni element zaręczynowej układanki stanowi bukiet kwiatów. Nie pozwól, żeby wybór spędzał Ci sen z powiek. Nie wiesz, jakie kwiaty na zaręczyny wybrać dla ukochanej? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kompozycja jednolita czy zróżnicowana?

Mimo że zaręczyny nie przebiegają już tak oficjalnie, jak dawniej, warto zadbać, aby ta uroczysta i podniosła chwila posiadała odpowiednią oprawę. Tradycyjna wiązanka a może kosz z kwiatami lub bukiet w kształcie serca? Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Zastanów się, jaki bukiet sprawi największą radość Twojej ukochanej – w końcu, kto jak nie Ty zna ją najlepiej. Romantyczce z pewnością spodoba się urocza kompozycja składająca się z białych róż, margaretek, irysów i bzu lub bukiet kwiatów w delikatnych, pastelowych barwach. Odważną i pewną siebie kobietę w zachwyt wprawi fantazyjna kompozycja pąsowych róż.

_34A0249

Nie zapomnij o sekretnej mowie kwiatów. Wielu panów zastanawia się, ile kwiatów na zaręczyny wręczyć ukochanej. 108 róż to sygnał: Wyjdź za mnie! Ten gest z pewnością zrobi ogromne wrażenie na Twojej wybrance. Jeśli jednak taki bukiet przerasta Twoje możliwości finansowe, podaruj ukochanej trzy, dziewięć, jedenaście lub dwadzieścia cztery róże, które oznaczają odpowiednio: „kocham cię”, „bądź ze mną na zawsze”, „jesteś moją jedyną” oraz „myślę o tobie o każdej porze dnia i nocy przez 24 godziny na dobę!”.

Kwiaty na zaręczyny – jaki bukiet wybrać?

Jeżeli wiesz, jakie kwiaty uwielbia Twoja ukochana, masz wyjątkowo proste zadanie. Jeśli jednak nie jesteś pewien, jaki bukiet zaręczynowy zrobi na Twojej przyszłej narzeczonej największe wrażenie, nic straconego! Doświadczeni floryści z kwiaciarń Euroflorist przygotowali cztery propozycje, które przyprawią Twoją ukochaną o szybsze bicie serca:

1. Bukiet “Wyjątkowy dzień”

BOU08_323

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU08_323/Bukiet-Wyjatkowy-dzien

Bukiet „Wyjątkowy dzień” – róże, margaretki, eustomy, irysy, biały bez – pokocha go każda romantyczka!

2. Bukiet 24 Róż Kolorowych

BOU06_154

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU06_154/Bukiet-24-Roz-Kolorowych

Bukiet 24 Róż Kolorowych – taka ilość róż w delikatnych, pastelowych kolorach to znak dla Twojej ukochanej: jesteś w mojej głowie przez 24 godziny na dobę, nie mogę przestać o Tobie myśleć!

3. Bukiet “Różane serce”

BOU06_199

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU06_199/Bukiet-Rozane-Serce

Bukiet „Różane Serce” – bukiet, wobec którego nie można przejść obojętnie. Czy można w piękniejszy sposób wyrazić płomienne uczucie?

4. Bukiet “I love you”

MBOU06_88

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU06_88/Bukiet-I-love-You

Z pierścionkiem zaręczynowym nic nie komponuje się tak pięknie jak kwiaty – wie o tym każda kobieta. Bukiet „I love you” składający się z czerwonych i herbacianych róż oraz ozdobnego hypericum najlepiej wyrazi to, co czujesz.

Zamów bukiet na zaręczyny!

Zrób ukochanej niespodziankę – jeśli nie chcesz, aby okazały bukiet kwiatów zbyt wcześnie zdradził Twoje zamiary, zamów bukiet zaręczynowy w kwiaciarni internetowej Euroflorist, a współpracujący z nami kurier doręczy go do miejsca, które wybierzesz na zaręczyny np. do eleganckiej restauracji, do parku lub sali koncertowej.

Do Waszego stolika podchodzi kurier z okazałym bukietem czerwonych róż. Widzisz niedowierzanie w oczach Twojej przyszłej narzeczonej. Gdy przyjmuje kwiaty, wyciągasz pierścionek, opadasz na jedno kolano i zadajesz, być może najważniejsze, pytanie w Twoim życiu. Cała sala bije brawo, a kelner przynosi szampana. Scena niczym z filmu? Możesz być pewny, że Twoja przyszła żona tego dnia nigdy nie zapomni.

Jeżeli jesteś zwolennikiem tradycji i chcesz poprosić o rękę w obecności rodziców ukochanej, pamiętaj, aby wręczyć bukiet także swojej przyszłej teściowej. Dzięki temu natychmiast zyskasz jej przychylność, a z pewnością za chwilę od swojej wybranki usłyszysz upragnione: TAK. Czy tego dnia może spotkać Cię coś lepszego?

Komantarze są wyłącznone.