EuroFlorist dołączyło do programu PAYBACK!

28 styczeń, 2013
Oceń ten artykuł

Wraz z wejściem EuroFlorist do Programu PAYBACK zawieszony zostaje program lojalnościowy “Kwitnące nagrody!”. Wszystkie kody rabatowe wydane w ramach programu “Kwitnące nagrody!” będą uznawane, aż do “naturalnego” wygaśnięcia ich daty ważności.

Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę inaugurującą start Programu PAYBACK w naszej internetowej kwiaciarni – aż +500 punktów do każdego pierwszego zamówienia z podaniem numeru PAYBACK! Aby skorzystać, z promocji wystarczy zarejestrować się na stronie www.twojekwiaty i w polu “kod promocji” pod podsumowaniem koszyka wpisać kod: PAYBACK (wielkość liter ma znaczenie).

Punkty możecie zbierać za zakupy dokonane w Euroflorist. Punktami premiowane są zakupy bukietów, roślin i kompozycji kwiatowych, bez kosztów dostawy, upominków, dodatków i usługi “potwierdzenia dostawy sms”. Aby naliczyć punkty wystarczy w formularzu zamówienia podać swój numer karty PAYBACK. Zebrane punkty PAYBACK możecie wymieniać na atrakcyjne nagrody. Czekają na Was  liczne rabaty, doładowania, telefony i bilety do kina.

O wszystkich innych promocjach będziemy informować Was na bieżąco.

Komentarz