EuroFlorist prezentuje swój system B2B na Targach CeBIT w Hannowerze!

7 marzec, 2013
Oceń ten artykuł

164 polskie firmy i ponad 700 spotkań biznesowych. Tak w skrócie można by streścić zakończone zaledwie kilka dni temu największe Targi Teleinformatyczne CeBIT w Hannowerze. Jednak nie poprzestajemy na liczbach i zdradzamy Wam ich kulisy.

Obecność na CeBIT dla firm z branży to niemal obowiązek. Jednak często myśl o tym pozostaje w sferze marzeń. A szkoda, bo polskie firmy mają się czym pochwalić! Najlepszym dowodem na są projekty laureatów dwóch konkursów organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju i Przedsiębiorczości. Ku uciesze firm biorących udział w konkursie, PARP w ramach nagród zabrał na targi aż 18 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw.

My jak już wiecie, pojechaliśmy tam jako laureaci pierwszego miejsca w konkursie na innowacyjną technologię B2B. Wdrożony system umożliwił nam pełną automatyzację działań na linii EuroFlorist-Kwiaciarnia- Klient. Dzięki temu Wy w jeszcze prostszy sposób możecie złożyć zamówienia na bukiety dla Waszych bliskich, a my możemy przekazać je w czasie rzeczywistym do lokalnej kwiaciarni. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie doręczyć kwiaty już nawet w 2 godziny!

EuroFlorist podczas Targów CeBIT reprezentował Andrzej Świderski, Dyrektor Zarządzający EuroFlorist. -Gdyby nie ten konkurs pewnie nie zdecydowalibyśmy się na udział w Targach. To dla nas pierwsza tak duża impreza i możliwość pokazania  się i zaprezentowania naszego systemu branży teleinformatycznej – opowiada Andrzej Świderski. Liczymy, że zainteresowanie jakim cieszył się nasz system, zaowocuje współpracą z wieloma firmami. Trzymajcie kciuki!

Stoisko PARP-u podczas Targów CeBIT

 

Komentarz