Idealny bukiet róż dla tej jedynej

7 grudzień, 2014
Idealny bukiet róż dla tej jedynej 4.67/5 (93.33%) 3 głosów

Jakie kwiaty ona lubi? Jaki jest jej ulubiony kolor? Czy lepszy będzie pojedynczy kwiat czy cały bukiet? To nie test wiedzy o upodobaniach wybranki, ale jedne z najczęściej zadawanych pytań, gdy w kwiaciarni pojawia się mężczyzna wybierający się na randkę. Wychodząc z pomocą powstała usługa, w której mężczyzna może zawierzyć inwencji florysty. Jakie są efekty? Ponad 1000 zadowolonych mężczyzn i ich wybranek.

kwiaciarnia poleca bukiet z róż

Bukiet róż a może jednak…

Bukiet z róż i innych kwiatów mieszanych? Analizując całoroczne zamówienia zauważyliśmy, że wyjątkowo często i chętnie mężczyźni zamawiający kwiaty korzystają z doświadczenia naszych konsultantów bądź florystów w kwiaciarniach stacjonarnych. Prezentując bukiet bliskiej kobiecie proszą o bukiet róż w towarzystwie innych kwiatów. Tak powstała idea Bukietu Wybór kwiaciarni – dla niej. Klient określa kwotę za którą bukiet ma być wykonany, a florysta w lokalnej kwiaciarni Euroflorist skomponuje go z najmodniejszych i najpiękniejszych sezonowych kwiatów. Kwiaciarnia chętnie uwzględni wszystkie wskazówki klienta.

Bukiet róż, ale w jakim kolorze?

Zdecydowanie w bukiet kolorze różowym! Różowy to kolor uniwersalny, który nie jest związany tak silnie z symboliką kolorów kwiatów, jak czerwień lub biel. Przeciwników bukietów z jednego gatunku kwiatów i w jednym kolorze uspakajamy – dla uzyskania efektu różnorodności floryści dobierają najpiękniejsze sezonowe gatunki kwiatów w różnych odcieniach. Dobranie kwiatów w różnych odcieniach nada bukietowi wielowymiarowości.

florystka przygotowuje bukiet

Czy bukiet się spodoba wybrance?

U  niektórych może pojawić się myśl – czy ja przypadkiem nie kupuję kota w worku? Od momentu wprowadzenia tej usługi, nie zdarzyło się nam, żebyśmy otrzymali jakąś negatywną opinię – wręcz przeciwnie! Spośród ponad tysiąca mężczyzn (bo to oni najczęściej wybierają ten bukiet) wciąż otrzymujemy pozytywne słowa. Jaki więc wniosek? Kobietom  się podoba i to bardzo!

 

Bukiety róż i nie tylko – inspiracje

Na koniec przygotowaliśmy kilka kwiatowych inspiracji, które dobrze wpasowują się w usługę, którą dziś opisaliśmy. Wśród nich znalazł się klasyczny bukiet róż ale są też bukiety z kwiatów mieszanych. Wszystko natomiast utrzymane w różnych odcieniach różu. Pamiętajcie jednak, że to tylko nasze propozycje uwzględniające najnowsze trendy. Nasze kwiaciarnie natomiast uwzględnią wszystkie wasze życzenia!

bukiety w różowym kolorze

Komentarz