Miss Polonia 2009 z kompozycją kwiatową od EuroFlorist!

25 październik, 2009
Oceń ten artykuł

24 października w Białej Fabryce Ludwika Geyera w Łodzi odbył się Finał Konkursu Miss Polonia 2009.  O tytuł i koronę najpiękniejszej walczyło 20 finalistek – przedstawicielek poszczególnych województw oraz Polonii Zagranicznych. Telewidzów zachwyciła dwudziestodwuletnia Maria Nowakowska, reprezentująca województwo dolnośląskie, i to właśnie ona zdobyła tytuł i koronę Miss Polonia 2009. Tytuł I vice Miss trawił do rąk Agaty Biernat ze Zduńskiej Woli, a II vice Mis została słupczanka Katarzyna Suberska.

Piękna tego wyjątkowego wieczoru dopełniły fantazyjne aranżacje kwiatowe, przygotowane przez EuroFlorist, będące pięknymi zdobieniami wybiegu, oraz bukiety na kandydatek, podkreślające ich niebanalne urody. Zdobywczyni tytułu najpiękniejszej została uhonorowana niepowtarzalnym bukietem, będącym kwintesencją kobiecości. Kompozycja na plecionej konstrukcji wiklinowej, zachwycała pięknem jasnoróżowych i białych orchidei oraz finezyjnymi kryształkami, które mieniły się w światłach reflektorów. Zapraszamy zatem do przeglądania galerii zdjęć i obejrzenia fotorelacji  z przygotowań najważniejszej kompozycji kwiatowej wieczoru, której autorem jest Pan Jerzy Skowerenda.

Tegoroczną  i co warto podkreślić jubileuszową galę, 80-lecia konkursu Miss Polonia, prowadziła Beata Sadowska wraz z Tomaszem Karolakiem, zaś o oprawę muzyczną zadbali Ewa Farna, Maciej Maleńczuk oraz zespół Pectus.
Na drodze wieloetapowej rywalizacji jury w składzie Elżbieta Wierzbicka, Cezary Żak i Rafał Królikowski oceniało kandydatki,  zwracając uwagę nie tylko na ich piękno zewnętrzne. Dziewczyny miały także okazję, aby opowiedzieć o swoich pasjach i zainteresowaniach. Jednak ostateczna decyzja należała do widzów, którzy wysyłanymi sms-ami wspierali swoje faworytki.

Komentarz