Berło Miss Polonia – kwiaty dla najpiękniejszej Polki od EuroFlorist!

15 wrzesień, 2008
Oceń ten artykuł

13 września w Teatrze Wielkim w Łodzi odbył się 33. finał ogólnopolskiego konkursu Miss Polonia 2008. Spośród 20 finalistek wyłonionych podczas półfinału oraz 5 reprezentantek z Polonii, które dołączyły do dziewcząt już na zgrupowaniu finałowym telewidzowie przyznali tytuł i koronę Miss Polonia 2008 19 – letniej Angelice Jakubowskiej z Dolnego Śląska. Tytuł I vice Miss telewidzowie przyznali Ewie Chełmińskiej z Kędzierzyn-Koźla, II vice Miss została Paulina Kwaśniewska z Jeleniej Góry.

Finał Miss Polonia za sprawą wspaniałej stylizacji zyskał wyjątkową oprawę. Hasłem przewodnim tegorocznego finału było pokazanie subtelnego i wyjątkowego piękna kobiet, poprzez suknie przygotowane w stylu Marilyn Monroe. W rolę prowadzących sobotnią gale konkursu wcieli się Katarzyna Pakosińska, Piotr Polk oraz Tomasz Kammel. Jako gwiazdy wieczoru na scenie łódzkiego teatru zaprezentował się: Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Kiljański oraz sam prowadzący – Piotr Polk .

Dziewczyny prezentowały się w kilku wyjściach. Jury w składzie: Ewa Bem, Elżbieta Wierzbicka, Marcin Meller, Andrzej Krzywy i Rafał Królikowski (który głosami telewidzów został przewodniczym jury) miało za zadanie wytypować 15 dziewcząt, które przejdą do kolejnego etapu. W kolejnym wyjściu jury uszczupliło grono kandydatek do 10 i w tym momencie do dzieła wkroczyli telewidzowie, którzy za sprawą smsów głosowali na swoją faworytkę, a dziewczyna która otrzymała najwięcej głosów, została nową Miss Polonia 2008.

Oczywiście na gali nie mogło również zabraknąć kwiatów! Ten wyjątkowy, sobotni wieczór, oprócz emanowania niepodrabialnym pięknem, obfitował w wiele aranżacji kwiatowych przygotowanych przez łódzką galerię florystyczną Flor-Art. Najpiękniejsze kobiety warte są najpiękniejszych kwiatów! Miss Polonia została udekorowana wyjątkowym kwiatowym berłem! To elegancki i stylowy bukiet z czerwonych róż, ułożonych na wiklinowej złotej kuli. Całą konstrukcję finezyjnie oplatają białe orchidee cięte. Bukiet uzupełniają bogate dodatki dekoracyjnie oraz czerwona szarfa. Opis nie odda dokładnie tego jak wspaniale bukiet ten został zaaranżowany. Zachęcamy zatem do przeglądnięcia galerii zdjęć bukietów i dekoracji z finału Miss Polonia 2008.


Komentarz