Romantyczne kompozycje kwiatowe na Walentynki

18 styczeń, 2017
Oceń ten artykuł

Róże to bezapelacyjnie najbardziej romantyczne kwiaty. Pierwsza randka, rocznica ślubu, Dzień Kobiet, imieniny czy pierwszy poniedziałek miesiąca – róża to doskonały upominek na każdy z 365 dni w roku! 14 lutego to data szczególna – bukiet wręczony tego dnia zasługuje na wyjątkową oprawę. Podaruj ukochanej romantyczną wiązankę, która przyprawi ją o szybsze bicie serca.

 

kwiaciarnia

BOU10_149_2

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU10_149/Bukiet-Kocham

Bukiet „Kocham” wyrazi więcej niż jakiekolwiek słowa. Ognistoczerwone róże w wyjątkowej aranżacji trafią do serca Twojej wybranki niczym strzała amora. Ta romantyczna kompozycja będzie doskonałym prezentem walentynkowym dla dziewczyny, narzeczonej, partnerki lub żony.

7 róż

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/B004/Bukiet-7-Roz

Bukiet 7 Róż to wyraźny sygnał dla Twojej wybranki: Zauroczyłaś mnie. Taki bukiet doskonale sprawdzi się na pierwszej randce. Dzień Zakochanych to wspaniała okazja, aby wyznać, co czujesz! Siedem róż w bukiecie symbolizuje doskonałość i harmonię. Twoja ukochana z pewnością doceni taki podarunek.

 MBOU06_88

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU06_88/Bukiet-I-love-You

Bukiet „I love you” – czerwone i herbaciane róże, ozdobne hypericum i zielone dodatki tworzą wyjątkowo romantyczną kompozycję. Pąsowe i herbaciane kwiaty wskazują na płomienne uczucie. Do bukietu możesz dołączyć bilecik ze specjalną, walentynkową dedykacją.

BOU10_168_2

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU10_168/Bukiet-Slodki-calus

Bukiet „Słodki Całus” – z okazji Walentynek podaruj swojej ukochanej różany całus! Kwiaty w ognistym, czerwonym kolorze, wyrażą głębię Twoich uczuć, a ozdobny bluszcz nada całej kompozycji wyjątkowej elegancji.

rozane serce

http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU06_199/Bukiet-Rozane-Serce

Bukiet „Różane Serce” – floryści z kwiaciarń Euroflorist przygotują dla Ciebie fantazyjny bukiet róż w kształcie serca. Tego wyjątkowego dnia podaruj ukochanej swoje serce i dzięki temu oryginalnemu upominkowi pokaż, jak bardzo Ci na niej zależy. To bukiet, który przez długi czas będzie cieszyć oko!

Kompozycja pełna uczuć!

Kompozycje na walentynki wymagają odpowiedniej oprawy. Spersonalizuj bukiet przeznaczony dla żony, narzeczonej lub dziewczyny, do czerwonych róż dołączając bilecik z płomiennym wyznaniem uczuć, uroczą maskotkę, pudełko czekoladek, kosz pysznych owoców lub przepiękny wazon.

Chcesz, aby tegoroczne Święto Zakochanych było zupełnie inne niż wszystkie? Wręcz ukochanej bukiet w niecodzienny sposób! Zaskocz swoją wybrankę i podaruj jej przez kuriera współpracującego z kwiaciarnią Euroflorist bukiet siedmiu, dziewięciu, jedenastu lub…stu czerwonych róż! Kwiaty dostarczone do domu, do pracy lub na uczelnię będą niespodzianką na Walentynki, o której skrycie marzy każda kobieta.

Święto Zakochanych to także doskonała okazja, aby poprosić o rękę! Pamiętaj, że nie tylko kolor, ale także liczba kwiatów w bukiecie niesie ze sobą ukryte informacje dla Twojej wybranki. Jeśli planujesz zadać jedno z najważniejszych pytań w życiu, podaruj bukiet 108 róż. Twoja ukochana z pewnością doceni ten romantyczny gest i odpowie: Tak!

Komantarze są wyłącznone.