Kwiaty na Walentynki dla dziewczyn – jakie wybrać?

24 luty, 2014
Kwiaty na Walentynki dla dziewczyn – jakie wybrać? 4.67/5 (93.33%) 6 głosów

Decyzja zapadła – kwiaty na walentynki będą idealnym prezentem dla Twojej dziewczyny! Wywnioskowałeś tak na podstawie długiej wymiany doświadczeń z kolegami z pracy i jej niemających końca zachwytów, za każdym razem gdy mijacie osiedlową kwiaciarnię. Od najmłodszych lat, mama także wspominała ci, że kwiaty dla dziewczyny to zawsze trafiony prezent. Okazuje się jednak, że decyzja o kupnie kwiatów na zbliżające się walentynki, to dopiero połowa sukcesu. Aby wywołać pełne zadowolenie u wybranki Twojego serca, musisz odpowiedzieć jeszcze na jedno strategiczne pytanie – jakie kwiaty wybrać dla swojej dziewczyny? Dzięki ofercie naszej kwiaciarni kwiaciarni internetowej oraz niniejszemu poradnikowi ten wybór nie będzie żadnym problemem!

Klasyczne kwiaty na Walentynki

Klasyczne kwiaty to najbezpieczniejsza propozycja. Bukiety z różlub tulipanów w odcieniach czerwieni to kwiaty, które z pewnością ucieszą niemal wszystkie dziewczyny. To właśnie długie czerwone róże są kwiatami najczęściej wybieranymi na walentynki. Swoje stałe grono zwolenniczek mają także tulipany, które w miesiącach zimowych można spotkać w kwiaciarniach we wszystkich kolorach tęczy. Pamiętaj jednak o tym, że klasyczne bukiety nie muszą być nudne! Jeżeli zdecydujesz się podarować swojej dziewczynie właśnie takie kwiaty, warto zadbać w jeszcze większym  stopniu o ich walentynkowy charakter. Dodatki w kształcie serca, liścik z miłosnym wierszykiem lub jej ulubione dodatki, będą stanowiły idealne uzupełnienie kwiatów dla Twojej dziewczyny.

Kwiaty dla romantyczek

Dla zwolenniczek romantycznego stylu niezastąpionymi kwiatami na walentynki będą te utrzymane
w pastelowej kolorystyce bukiety z delikatnych kwiatów. Jeżeli Twoja dziewczyna należy do grona marzycielek, podaruj jej na Walentynki kwiaty w odcieniach różu, jasnego fioletu, bieli lub kremu. Idealnym przykładem takich bukietów będzie bukiet składający się z samych eustom lub mieszany bukiet z różyczek gałązkowych, jaskrów i innych drobnych kwiatków z zielonymi dodatkami. Zapewniamy, takie kwiaty to gwarancja uśmiechu na twarzy Twojej dziewczyny.

2 w 1 – kwiaty walentynkowe i praktyczne

A co jeżeli Twoja dziewczyna nie przepada na kwiatami ciętymi i kolorowymi bukietami? W takiej sytuacji , najlepiej w roli walentynkowych kwiatów, sprawdzą się… roślinki doniczkowe. Niewątpliwie są dużo bardziej praktyczne, gdyż takie kwiaty z powodzeniem będą cieszyć oczy Twojej ukochanej jeszcze długo po Walentynkach. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać , mamy tu także duże pole do wyboru. Od bardzo często wybieranych dla młodych dziewczyn ozdobnych storczyków, przez symboliczne drzewka szczęścia po takie najbardziej tradycyjne – kalanchoe lub piękne róże
w doniczce.

Kolorowe kwiaty dla młodych dziewczyn

Jeżeli bliska Twojemu sercu dziewczyna wspomniała Ci kiedyś, że nie przepada za kwiatami przeznaczonymi typowo na walentynki, masz duże pole manewru. Niezależnie który bukiet wybierzesz, sprawisz jej ogromną radość. W roli kwiatów dla anty-fanek walentynkowej otoczki, idealnie sprawdzą się mieszane kompozycje w żywych i radosnych kolorach. W kwiaciarni internetowej TwojeKwiaty.pl jednymi z najczęściej wybieranych przez mężczyzn kwiatów są bukiety z kolorowych gerber oraz te, których kolorystyka nawiązuje do tęczowych barw.

Drodzy mężczyźni! Niezależnie od tego, na które walentynkowe kwiaty się zdecydujecie, pamiętajcie o tym, co najważniejsze – aby ich wręczeniu towarzyszyło zaskoczenie i miłe słowa. Jeżeli zależy Wam na „efekcie wow”, może warto zastanowić się nad walentynkowymi kwiatami z doręczeniem pod wskazany adres. Taka niespodzianka nie tylko ucieszy odbiorczynię, ale i sprawi, że będą jej tego zazdrościć wszystkie koleżanki w biurze lub na uczelni!

Autor: Anna Burzyńska

Komentarz