WSZYSCY MAJĄ BLOG, MAM I JA!

9 styczeń, 2010
Oceń ten artykuł

EuroFlorist idzie z duchem czasu! My także mamy swój blog! Przesycony pozytywnymi kolorami, prezentujący najnowsze trendy we florystyce, pokazujący to, co dzieje się w naszej firmie. Jesteśmy w miejscach, w których warto być – odwiedzamy  imprezy kulturalne, bijące rekordy popularności programy telewizyjne. O tym wszystkim przeczytacie na naszym blogu, mającym zapach najpiękniejszych kwiatów .

W tym roku już po raz piąty zostaną wybrane i nagrodzone najlepsze blogi roku 2009. EuroFlorist postanowiło też wziąć udział w tym plebiscycie. Wyboru będziecie dokonywać Wy, drodzy czytelnicy – czyli wszystko w waszych rękach! Głos swój oddadzą także osobistości ze świata mediów i kultury. My startujemy w kategorii „profesjonalne”.

Liczymy na Wasze głosy i obiecujemy, że Was nie zawiedziemy!

Skąd taki pomysł? Skąd wzięła się idea bloga w naszej firmie? Przecież, każdy z nas lubi uwieczniać ulotność chwili. Ale każdy z nas robi to inaczej – pstrykamy kolorowe fotki, malujemy, piszemy. Piszemy listy, pamiętniki. Przelewamy na papier to, co nam się ostatnio przydarzyło, lub to, co nas ciekawi i fascynuje. Ale chwila… kto w dzisiejszych czasach prowadzi tradycyjny pamiętnik? Czytając to, pewnie uśmiechacie się pobłażliwie. Dlaczego? Ponieważ dzisiaj każdy posiada swój osobisty blog. Każdy, to ma dostęp do internetu, może przeczytać o tym, co nas aktualnie zajmuje lub o tym, co nam się ostatnio przytrafiło. Nasze wpisy możemy wzbogacić nie tylko zdjęciami, ale także filmikami, czy linkami do interesujących nas treści. W blogowym świecie ogranicza nas tylko nasza fantazja!

Komentarz