Wybór bukietu ślubnego- dylemat każdej panny młodej!

20 lipiec, 2012
Wybór bukietu ślubnego- dylemat każdej panny młodej! 5.00/5 (100.00%) 1 głosów

Sezon ślubny trwa w najlepsze! Każda panna młoda która chce wyglądać w tym wyjątkowym dniu jak najpiękniej, nie może zapomnieć o jednym z najważniejszych ślubnych dodatków – wiązance! Wybór bukietów jest tak duży, że naprawdę trudno się zdecydować. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, którymi możecie zainspirować się podczas planowania swojego wielkiego dnia!

Na początek kilka kolorowych wiązanek, które ożywią trochę biel sukni ślubnej. Szczególnie polecamy bukiety ze słoneczników, gerber i żółtych róż, które świetnie wpisują się w letni klimat i radosne nastroje weselników.

Dla romantyczek preferujących klasykę polecalibyśmy pastelowe, jasne kolory. Delikatne anemony i tulipany z pewnością nie przytłoczą panny młodej. Nam najbardziej do gustu przypadła wiązanka z liliowych wrzosów, która zachwyca prostotą i z pewnością wyróżnia się na tle innych bukietów.

Kolor różowy symbolizuje niewinność i dziewczęcość. Jeśli chciałybyście trochę ‘osłodzić’ swój ślubny strój, proponowalibyśmy Wam różowe bukiety, złożone np. z piwonii lub róż.

Jednym z największych trendów dotyczących ślubnych wiązanek jest biel. Białe stokrotki, róże i lilie obecne są w modzie ślubnej od lat i wciąż cieszą się wielką popularnością. Będą świetnym uzupełnieniem białych dodatków i sukni!

Przyznacie sami, że wybór jest trudny? Mamy nadzieję, że  wszystkim Paniom, które przygotowują się do tego wyjątkowego dnia, dostarczyliśmy dużej dawki inspiracji czy też podsunęliśmy gotowe rozwiązanie!

Komentarz