Kwiatowa oferta dla Twojej firmy!

W relacjach biznesowych warto zadbać o pozytywne emocje i dzielić się nimi z Pracownikami, Klientami i Partnerami Biznesowymi.
To wyjątkowy sposób, aby podziękować za współpracę, przekazać uznanie lub złożyć gratulacje!

Twojej Firmie oferujemy wszystko to, czego potrzebujesz – indywidualne podejście, spersonalizowaną ofertę oraz preferencyjne warunki.
Zawsze wystawiamy też fakturę VAT. Pamiętaj, że ostateczna wycena Twojego zamówienia zależy od jego wielkości oraz od warunków doręczenia.
Wybierz kwiatowy prezent i zapytaj nas o wycenę!
Bukiet "Polny"
Zadbaj o wyjątkową atmosferę w każdym biurze! Niech kwiatowa oprawa umila Wam czas i wzmaga chęć do pracy!
Zapytaj o wycenę >>
Kosz Elegance
Doceń swoich Pracowników! Obdaruj Ich Koszem pełnym słodkości - przy relacjach biznesowych taki gest liczy się podwójnie.
Zapytaj o wycenę >>
Bukiet "Na każdą okazję"
Kwiatowy prezent, w postaci przepięknego pachnącego bukietu sprawi, że w biurze Twoich Klientów zapanuje fantastyczna atmosfera.
Zapytaj o wycenę >>
Kosz Business de Lux
Delikatesowe smaki i zapachy zamknięte w eleganckim koszu to idealna forma podziękowań za relacje biznesowe z Partnerami.
Zapytaj o wycenę >>
Jesteśmy pewni, że wybrana przez Twoją Firmę forma przekazania życzeń za pośrednictwem kwiatów, zaowocuje w przyszłości.

Nowe projekty, lepsze relacje z Pracownikami i efektywniejsza współpraca z Partnerami biznesowymi - to tylko kilka efektów, które może wywołać ten kwiatowy gest Twojej Firmy.

 

Pomoc