Faktura VAT

Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT niezbędne jest zarejestrowanie Państwa firmy (inaczej - założenie konta). Po zalogowaniu, oprócz braku konieczności ponownego podawania swoich danych przy składaniu kolejnego zamówienia, otrzymują Państwo dostęp do dodatkowych opcji takich jak: historia transakcji, terminarz, książka adresowa, obraz faktur, oferta specjalna.

Po złożeniu zamówienia EuroFlorist wystawi fakturę VAT, na podstawie której mogą Państwo dokonać płatności. Wypełniając dane w
formularzu zamówienia pamiętajcie Państwo o zaznaczeniu opcji "Chcę otrzymać fakturę VAT". Następnie przy wyborze płatności należy wybrać opcję 'Płacę przelewem - FV'. Po wybraniu tej metody na ekranie ukaże się komunikat informujący o przyjęciu zamówienia i krokach jakie muszą zostać podjęte, aby zostało ono przekazane do realizacji. W tym celu wystarczy przesłać na numer faksu 022 2130440 dokumenty: KRS, NIP, REGON. Na tej podstawie EuroFlorist wystawi i prześle fakturę VAT pocztą na podany w Danych nadawcy adres.

Faktura wystawiana jest na pozycje 'kwiaty cięte' i/lub 'upominki' w tydzień po realizacji zamówienia. Termin płatności - 7 dni.

Pomoc