Sobota, 20.01.2018. Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Twojekwiaty.plKwiaciarnia Gdańsk

Kwiaciarnia Gdańsk


Dobra kwiaciarnia to kwiaciarnia, która potrafi wsłuchać się w oczekiwania i opinie klientów. Właśnie z takich kwiaciarń słynie Gdańsk. Euroflorist współpracuje tam z kilkunastoma kwiaciarniami, które zawsze wsłuchują się w potrzeby odwiedzających ich klientów. Z myślą o klientach tworzone są promocje na kwiaty, organizowane są róże warsztaty i wystawy. Wszystko to po to, aby każdy z odwiedzających odnalazł w kwiaciarni to czego potrzebuje najbardziej. Jeśli szukasz kwiaciarni w Gdańsku, która znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.Zobacz też:

Kwiaciarnia Gdynia
Kwiaciarnia Katowice
Kwiaciarnia Poznań
Kwiaciarnia Wrocław

Kwiaciarnia Gdańsk

W Gdańsku sieć kwiaciarni Euroflorist funkcjonuje już od 1995 roku i wciąż się rozwija oferując coraz bogatszą ofertę usług florystycznych. Każda z kwiaciarni gwarantuje dostawę w Gdańsku i okolicach w przeciągu 4 godzin od złożenia zamówienia.

W przypadku gdy kurier Euroflorist nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem , zostawi informację z prośbą o kontakt z wybraną kwiaciarnią. Będą tam zarówno dane adresowe jak i telefoniczne kwiaciarni realizującej zamówienie.

Lista kwiaciarni w Gdańsku dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta EuroFlorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

Jedna z naszych kwiaciarni w Gdańsku:
Kwiaciarnia EuroFlorist w Gdańsku

Gdańsk to malownicze portowe miasto położone nad samym wybrzeżem. Nie każdy wie, że Gdańsk jest również miastem królewskim , swego czasu najbogatszym i najludniejszym w Rzeczypospolitej. W języku niemieckim Danzig, po dzień dzisiejszy jest ważnym centrum kultury, nauki i gospodarki oraz znaczącym węzłem komunikacyjnym Polski.