Sobota, 20.01.2018. Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Twojekwiaty.plKwiaciarnia Kraków

Kwiaciarnia Kraków


Każda krakowska kwiaciarnia, która współpracuje z Euroflorist została spełnia wszystkie założenia naszej sieci. Jest położona w atrakcyjnym miejscu, posiada dostęp do internetu, a jej kadra jest wszechstronnie wykształcona. Pracownicy kwiaciarń z Krakowa na bieżąco śledzą trendy florystyczne, dzięki czemu wykonywane przez nich bukiety i kompozycje wyglądają jak z okładek kwiatowych magazynów. Duża część florystów z Krakowa posiada tytuł Mistrza Florystyki – co jest dla nas gwarancją usług wykonywanych na najwyższym poziomie.Zobacz też:

Kwiaciarnia Warszawa
Kwiaciarnia Gdańsk
Kwiaciarnia Toruń
Kwiaciarnia Tarnów

Kwiaciarnia Kraków

W mieście legendarnego księcia Kraka EuroFlorist reprezentuje kilka bardzo dobrych kwiaciarni. Wszystkie wyposażone są w dokładne instrukcje dotyczące realizacji zamówień na prezenty kwiatowe. Kwiaciarnie posiadają katalogi kwiatowe z całą kolekcją bukietów i kompozycji, jaka jest dostępna w EuroFlorist. Zawsze kiedy jest to możliwe, doręczają bukiety, kompozycje kwiatowe i upominki identyczne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Realizacja zamówienia na konkretny produkt zależy od jego dostępności na rynku. Czasami zastąpienie jednego kwiatu innym może być niezbędne, aby dotrzymać terminu doręczenia. Kwiaciarnie zawsze starają się, aby bukiet, który otrzymuje odbiorca był jak najbardziej podobny do tego, który został zamówiony.

Każdy produkt z katalogu może być doręczony nie tylko w Krakowie, ale również w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie. W mieście przesyłki kwiatowe doręczane są bardzo szybko - już w ciągu 4 godzin od momentu złożenia zamówienia. Gwarantowany termin doręczenia w Polsce i na świecie to 24 godziny.

Lista krakowskich kwiaciarni dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta EuroFlorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

Jedna z naszych kwiaciarni w Krakowie:
Kwiaciarnia EuroFlorist w Krakowie

Kraków - jedno z największych i najliczniejszych miast Polski. Siedziba województwa małopolskiego. Pełni ważną funkcję kulturalną, edukacyjną, gospodarczą i turystyczną. W Krakowie znajduje się 12 wyższych uczelni - wśród nich najstarszy w Polsce Uniwersytet Jagielloński, 6 teatrów, opera, filharmonia i wiele muzeów. Znajduje się tam również największy i najcenniejszy w kraju zespół budowli zabytkowych, głównie gotyckich, świeckich i sakralnych ze znanym na cały świat Kościołem Mariackim. Właśnie dlatego do Krakowa przyjeżdża coraz więcej turystów.