Piątek, 19.01.2018. Imieniny obchodzą: Henryk, Mariusz

Twojekwiaty.plKwiaciarnia Łódź

Kwiaciarnia Łódź


Kwiaciarnie w Łodzi wiedzą, że jedną z najważniejszych rzeczy w biznesie florystycznym jest przyciągnięcie klienta. Ważne są świeże kwiaty, modna witryna, ale nic nie przyciągnie klienta tak jak atrakcyjna promocja. Kwiaciarnie, które mają swoją siedzibę w mieście Łódź bardzo często organizują promocje zarówno dla swoich dotychczasowych, jak i nowych klientów. Tydzień tulipanowy, bukiet z róż za 30zł, lub promocja 2 w cenie 1 to tylko niektóre sprawdzone pomysły łódzkich kwiaciarń, które przyciągają klientów. Jeśli skontaktujesz się z naszym Działem Obsługi Klienta, przekażemy Ci dokładny adres najbliższej kwiaciarni z Łodzi.Zobacz też:

Kwiaciarnia Gdańsk
Kwiaciarnia Gdynia
Kwiaciarnia Lublin
Kwiaciarnia Tarnów

Kwiaciarnia Łódź

EuroFlorist skupia kilka łódzkich kwiaciarni oferujących szeroki wachlarz usług florystycznych. Kwiaciarnie realizują zamówienia i przygotowują aranżacje kwiatowe z wielką dokładnością zachowując najwyższe standardy florystyczne. Atrakcyjne wzornictwo produktów kwiatowych i fachowa obsługa sprawiają, że klienci kwiaciarni są bardzo zadowoleni z ich usług.

W każdej kwiaciarni EuroFlorist w Łodzi można wysłać kwiaty, które w granicach miasta i okolic mogą być doręczone w ciągu 4 godzin. Wysyłanie kwiatów nie ogranicza się jednak tylko do obszaru miasta. Dzięki rozbudowanej sieci kwiaty mogą być doręczone niemalże w każdym zakątku świata. Wystarczy wybrać bukiet i podać adres wybranej osoby, która ma otrzymać kwiaty.

Nie ma obawy, jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem - zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z kwiaciarnią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce kwiatowej oraz adresie kwiaciarni, która realizuje zamówienie.

Informacje o kwiaciarniach w Łodzi znaleźć można w Biurze Obsługi Klienta EuroFlorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

Jedna z naszych kwiaciarni w Łodzi:
Kwiaciarnia EuroFlorist w Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, stolica województwa łódzkiego. Miasto kojarzone przede wszystkim z przemysłem włókienniczym od pewnego czasu zmienia swój charakter i staje się nowoczesnym ośrodkiem skupiającym przedsięwzięcia biznesowe i kulturalne.