Sobota, 20.01.2018. Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Twojekwiaty.plKwiaciarnia Szczecin

Kwiaciarnia Szczecin


Ze względu na specyficzne położenie Szczecina, bardzo istotną rzeczą mającą wpływ na działanie sieci Euroflorist, jest strategiczne rozmieszczenie współpracujących kwiaciarń. W Szczecinie każda kwiaciarnia położona jest w miejscu, które łatwo znaleźć i do którego łatwo dojechać. Witryny kwiaciarń oznaczone są logo sieci Euroflorist. Jeżeli szukasz lokalnej kwiaciarni należącej do naszej sieci, w której możesz wysłać kwiaty na cały świat, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta. Przekażemy Ci gdzie znajduje się najbliższa kwiaciarnia w Szczecinie.Zobacz też:

Kwiaciarnia Gliwice
Kwiaciarnia Katowice
Kwiaciarnia Gdynia
Kwiaciarnia Tarnów

Kwiaciarnia Szczecin

EuroFlorist w Szczecinie skupia ponad kilkanaście kwiaciarni. Każda z nich posiada duże doświadczenie i prezentuje szeroki wachlarz umiejętności florystycznych. Lubią zaskakiwać pięknymi bukietami i niestandardowymi aranżacjami. Na specjalne okazje takie jak ślub i wesele floryści oferują mnóstwo ciekawych bukietów ślubnych i dodatków. Dekorują również kościoły i sale weselne. Ponadto w szczecińskich kwiaciarniach można znaleźć ciekawe propozycje na dekoracje wnętrz domów i biur.

Nie zapominajmy również o możliwości wysłania kwiatów nie tylko w obrębie Szczecina i okolic, ale również na cały świat. Doręczenia na terenie miasta przebiegają bardzo sprawnie. Kurierzy są bardzo efektywni, dzięki temu kwiaty docierają do odbiorców bardzo szybko - już w ciągu 4 godzin od momentu złożenia zamówienia. W wielu przypadkach nawet szybciej!

Lista kwiaciarni w Szczecinie dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta EuroFlorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

Jedna z naszych kwiaciarni w Szczecinie:
Kwiaciarnia EuroFlorist w Szczecinie

Szczecin - największe miasto i stolica województwa zachodniopomorskiego. To portowe miasto położone jest nad Odrą 65 km od Bałtyku. Szczecin to ważny węzeł komunikacji wodnej z wielkim portem handlowym oraz stocznią. Szczecin to duży ośrodek przemysłowy, kulturalny i naukowy.