Kwiaciarnia Warszawa

W Warszawie kwiaciarnie EuroFlorist działają od 1995 roku. Obecnie w samej Warszawie jest ich ponad 20. Dzięki rozbudowanej sieci kwiaty mogą być doręczone w każdym zakątku miasta. Piękne bukiety świeżych kwiatów docierają do odbiorców bardzo szybko - już w ciągu 4 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Tak jak w innych większych miastach również w Warszawie kurierzy doręczający kwiaty mają w zwyczaju powiadomienie odbiorcy przed doręczeniem przesyłki (chyba, że nadawca sobie tego nie życzy). Kontaktując się wcześniej telefonicznie kwiaciarnia może dokładnie zaplanować termin doręczenia i dostosować się to preferencji czasowych odbiorcy.

Warszawskie kwiaciarnie realizują zamówienia i przygotowują aranżacje kwiatowe z wielką dokładnością zachowując najwyższe standardy florystyczne. Atrakcyjne wzornictwo produktów kwiatowych i fachowa obsługa sprawiają, że klienci kwiaciarni są bardzo zadowoleni z ich usług.

Informacje o kwiaciarniach w Warszawie znaleźć można w Biurze Obsługi Klienta EuroFlorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

Jedna z naszych kwiaciarni w Warszawie:
Kwiaciarnia EuroFlorist w Warszawie

Warszawa jest stolicą Polski od 1596 roku. To największe polskie miasto jest także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym. To siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Pomoc