Kwiaciarnia Poznań

EuroFlorist w Poznaniu skupia ponad 20 kwiaciarni. Każda z nich posiada duże doświadczenie i prezentuje szeroki wachlarz umiejętności florystycznych. Piękne bukiety i zaskakujące aranżacje to ich chleb powszedni. Na specjalne okazje takie jak ślub i wesele floryści oferują mnóstwo ciekawych bukietów ślubnych i dodatków. Dekorują również kościoły i sale weselne. Ponadto w poznańskich kwiaciarniach można znaleźć ciekawe propozycje na dekoracje wnętrz.

Nie zapominajmy również o możliwości wysłania kwiatów nie tylko w obrębie Poznania i okolic, ale również na cały świat. Doręczenia na terenie miasta przebiegają bardzo sprawnie. Kurierzy są bardzo efektywni, dzięki temu kwiaty docierają do odbiorców bardzo szybko - już w ciągu 4 godzin od momentu złożenia zamówienia. W wielu przypadkach nawet szybciej!

Lista poznańskich kwiaciarni dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta EuroFlorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

Jedna z naszych kwiaciarni w Poznaniu:
Kwiaciarnia EuroFlorist w Poznaniu

Poznań - piąte pod względem ludności miasto w Polsce, położone nad rzeką Wartą. Stolica Wielkopolski i województwa wielkopolskiego. To również siedziba biura EuroFlorist gdzie w 1995 roku firma rozpoczęła swoją działalność. Dzisiaj jest to siedziba najdynamiczniej rozwijającą się siecią kwiaciarni w Europie - ponad 9000 zrzeszonych sklepów kwiatowych w 10 krajach - Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce. 

Pomoc