KWIATOWY BUMERANG zwracamy każdą złotówkę


Z relacjami międzyludzkimi jest jak z kwiatami. Należy je pielęgnować i dbać o nie, nie tylko od święta. Doceniamy to, że pamiętasz o swoich Bliskich i dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziankę. Zwrócimy Ci każdą złotówkę z Twojego zamówienia! Brzmi wspaniale, prawda? Przekonaj się, jak to działa!

 
1. Wybierz kwiaty lub upominek

Wybierz kwiaty lub inny upominek dla Twoich Bliskich. Możesz do nich dołączyć czekoladki lub odżywkę do kwiatów. Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji, należy być zalogowanym. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.

 
2. Złóż zamówienie

Wypełnij formularz zamówienia - wybierz datę dostawy, uzupełnij dane odbiorcy oraz nadawcy, a następnie dokonaj płatności. Otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia i opłacenia zamówienia oraz... zwrot całej jego wartości!

 
3. Odbierz całą wartość zamówienia

Zaokrąglimy wartość Twojego zamówienia, a na Twoje konto prześlemy kody rabatowe w wysokości 20 zł. Pokryją one w całości sumę, którą wydałeś na kwiaty lub upominek. Pieniądze wrócą do Ciebie jak bumerang!

Radość i złotówki wracają jak bumerang

Od sprawiania radości, bardziej cieszy chyba tylko... sprawianie radości i oszczędzanie! Niech każda zaoszczędzona złotówka będzie pretekstem do tego, aby kolejny raz kogoś docenić, podziękować lub złożyć mu kwiatowe życzenia.

Tutaj znajdziesz regulamin promocji.

 

 

Pomoc