O nas

Kwiaciarnio!


Oddajemy Ci w użytek unikatowy serwis PrzesyłkiKwiatowe. Od dziś dajemy Ci możliwość realizowania zamówień Twoich Klientów bez żadnych umów i zbędnych formalności. Brzmi jeszcze lepiej niż się tego spodziewałeś? Nie czekaj więc ani chwili dłużej i przekaż nam zamówienia. My zajmiemy się resztą!

Zamówienia złożone przez serwis PrzesyłkiKwiatowe realizowane są za pośrednictwem sieci kwiaciarni EuroFlorist. Oferuje ona kwiaty w takiej samej cenie jak w lokalnej kwiaciarni. Bez ukrytych kosztów, na przejrzystych warunkach, uczciwie. EuroFlorist doręcza kwiaty poprzez najlepsze kwiaciarnie w Polsce i na świecie.

EuroFlorist to Największa sieć kwiaciarni w Europie - ponad 9700 kwiaciarni w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce. EuroFlorist jest członkiem Teleflor International, organizacji, która koordynuje międzynarodową wymianę zleceń kwiatowych między 180 krajami świata - 54000 kwiaciarni na całym świecie.
W Polsce z EuroFlorist współpracuje ponad 700 kwiaciarni. Dzięki międzynarodowym kontaktom, kwiaciarnie współpracujące w systemie EuroFlorist śledzą na bieżąco światowe tendencje w sztuce układania kwiatów.

O nas
Pomoc