EUROFLORIST w programie VISA OFERTY
Czy jest coś przyjemniejszego niż sprawianie Bliskim niespodzianek? Tak! Obdarowanie Bliskich i oszczędzanie! Wystarczy, że dołączysz do programu VISA Oferty i zamówisz kwiaty lub upominki - otrzymasz wtedy aż 10% zwrotu za całe zakupy.

Jak to działa?

 
Zarejestruj się

Zarejestruj swoją kartę w programie VISA Oferty i po zalogowaniu na swoje konto wybierz ofertę Euroflorist.

 
Złóż zamówienie

Zaloguj się lub zarejestruj na www.twojekwiaty.pl, a następnie złóż zamówienie i opłać je kartą zarejestrowaną w programie VISA Oferty.

 
Otrzymaj zwrot

Już w ciągu 5 dniu otrzymasz zwrot 10% wartości całego zamówienia!

Pomyśl o zbliżających się okazjach!

Już teraz zadbaj, aby wszystkie ważne chwile w życiu Twoich bliskich były wyjątkowe. Urodziny mamy, ślub koleżanki czy imieniny brata - każda z tych okazji zasługuje na to, aby ją celebrować! Upominkiem od serca lub bukietem sezonowych kwiatów sprawisz Twoim Bliskim wiele radości!

UrodzinyŚlubNarodziny DzieckaPodziękowania
 
Szczegóły akcji

1. Akcja ważna do odwołania. Szczegółowe warunki oferty znajdziesz tutaj
2. Za złożone zamówienie otrzymasz zwrot w wysokości 10%.
3. Warunkiem otrzymania zwrotu jest posiadanie zarejestrowanej karty VISA w programie VISA Oferty oraz aktywowanie oferty przez jej wyświetlenie
4. Warunkiem otrzymania zwrotu jest dokonanie zakupu za min. 120 zł. Na wartość zamówienia składają się produkty z całej oferty Euroflorist, w tym koszty dostawy.
5. Warunkiem skorzystania z oferty jest zalogowanie/rejestracja Klienta na stronie www.twojekwiaty.pl.
6. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.
7. Zwrotu dokonuje VISA w ciągu 5 dni.

 

 

Pomoc