Zobacz za co płacisz!

Nie myśl, że chodzi tylko o kwiaty!

Wybierz bukiet który najbardziej się Tobie podoba. Nasze propozycje są dokładnie w takiej samej cenie jak w tradycyjnej kwiaciarni. Do zamówienia doliczany jest jedynie koszt dostawy. Dzięki temu wiesz za co płacisz.

Twoje zamówienie będzie przygotowane przez najlepszych florystów, którzy zadbają o to aby dokładnie wyrazić to co chcesz przekazać.

Doręczymy Twój bukiet nawet w 2 godziny Bez ukrytych kosztów, na przejrzystych warunkach, uczciwie!

Teraz już wiesz, że Twoje kwiaty są warte znacznie więcej!

  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów EuroFlorist jako pierwsza Kwiaciarnia Internetowa w Polsce wprowadza zmiany. Od teraz Konsumenci mają możliwość zamawiania kwiatów w takiej samej cenie jak w swojej lokalnej kwiaciarni, ponosząc jedynie osobną opłatę za koszty doręczenia! Porównaj nasze produkty i ceny z ofertą konkurencji, a następnie odpowiedz na pytanie - ile wart jest Twój bukiet?

 

Nie śpiesz się z odpowiedzią. Nie jest ona tak prosta jak mogłoby się Tobie wydawać. Zastanów się przez chwilę. Składając zamówienie na przesyłkę kwiatową w innych kwiaciarniach internetowych nie masz pewności jaka część wydanej przez Ciebie kwoty zostanie przeznaczona na finalny bukiet. Jego wartość zostanie pomniejszona o koszty doręczenia i prowizję pośredników. Innymi słowy, kupujesz „kota w worku”. Wybierając bukiet z oferty EuroFlorist masz pewność doręczenia 100% wartości kwiatów, szybkiej dostawy oraz wysokiej jakości wykonanej kompozycji kwiatowej!  

Pomoc